Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Рак молочної залози
Тому весь світ вже 35 років організовує інформаційні кампанії, аби нагадати жінкам пильнувати своє здоров'я. Все почалось у жовтні 1985 року із заснування в Америці Національного місяця боротьби з раком молочної залози. Його метою з самого початку було просування мамографії, як найефективнішої зброї у боротьбі за раннє виявлення раку молочної залози й актуальна сьогодні.
Рак молочної залози займає перше місце у загальній структурі злоякісних пухлин серед жінок.
Жовтень
місяць обізнаності про хворобу
українців хворіє щороку
19 000
Кожна 8-ма жінка в Україні має проблеми з молочними залозами

1 з 5 онкологічних захворювань у жінок – рак молочної залози

Виявлення хвороби на ранній стадії дає шанс вилікуватись до 95%

Кожна 5-та смерть обумовлена занадто пізньою діагностикою
2020
2019
Ми провели опитування в соціальних мережах серед жінок віком від 19 до 60 років та дізналася, що більшість з них мало знає про причини виникнення раку грудей.

Щоб наповнити суспільний простір правдивою інформацією, ми попросили онкологів та психологів спростувати чи підтвердити найпопулярніші міфи та твердження про причини виникнення раку грудей. Цю інформацію ми розмістили на сайті. Також на сайті є список медичних закладів, де можна перевірити груди.

Дизайнерка Катерина Стоцька розробила плакати із картинами відомих художників, які були розміщені в публічних місцях, щоб привернути увагу суспільства до упереджень про рак.

У цій кампанії нас підтримали дванадцять міст України – Київ, Львів, Ужгород, Полтава, Чернівці, Житомир, Кропивницький, Черкаси, Вараш, Хмельницький, Тернопіль та Івано-Франківськ.

Понад 70 закладів розмістили наші плакати з найрозповсюдженішими міфами про рак грудей, серед яких кафе, діагностичні клініки, лабораторії, онкоцентри, центри первинної медико-санітарної допомоги, бізнес-центри, стоматологічні клініки, Кураж Базар та мережа кінотеатрів Планета Кіно.
Читайте відповіді лікарів на поширені міфи та твердження про рак молочної залози
Що є причиною раку молочної залози?
Годування грудьми?
Жіноча стать?
Травми грудей?
Дізнатись
Дізнатись
Дізнатись
Згідно з American Cancer Society один із головних чинників ризику розвитку раку молочної залози (РМЗ) – це народитися жінкою.

Ми створили відео в якому взяли участь тринадцять жінок. Цим роликом ми закликаємо бути уважними та не ігнорувати вчасні візити до лікаря. Адже абсолютно кожна жінка незалежно від віку, кольору шкіри, кількості народжених дітей або стилю життя має фактор ризику розвитку РМЗ, на який вона не може вплинути. Кожна жінка один раз на рік має робити УЗД молочних залоз до 40-ка років, та мамографію після 40-ка років.

20 жовтня у Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози ми провели захід "Think Pink", де презентували дане відео. В рамках презентації провели суспільне обговорення проблематики діагностики, лікування раку молочної залози в Україні та психологічної підтримки пацієнтів у форматі public talk. Серед спікерів були Андрій Жигулін – онколог, хірург-мамолог, завідувач Центра сучасної мамології, онкопсихолог Тарас Матяш, Микола Новіков – лікар-радіолог, завідувач відділення променевої діагностики та співзасновниця Inspiration Family Дарина Брикайло.

Гостями заходу були журналісти, громадські діячі, блогери та жінки небайдужі до свого здоров'я.
Інші інформаційні кампанії