Індивідуальний

Goodbyehair

Для жінок
Благодійний проєкт для жінок, що втрачають волосся через хімієтерапію. Щоб підтримати їх емоційно, ми організовуємо для них вечірку прощання з волоссям, під час якої в дружній та легкій атмосфері стрижемо наголо, робимо мейк та яскраві фото.

Привіт, красуне!

Якщо ти борешся з онкохворобою, то, певно, болісно переживаєш зміни у зовнішності. Твій гормональний фон змінюється, вага скаче, а волосся не завжди, але часто випадає від “хімії”. Ми знаємо, як це, бо й самі через це пройшли. Але ми також знаємо, як перетворити цю вимушену втрату на подію, сповнену хороших емоцій.

 

Goodbyehair – це вечірка, яку ми влаштуємо, аби ти знала:

Як проходить прощавай-волосся-паті

  1. Перукар поголить твоє волосся у салоні краси. Ми будемо поруч і підтримаємо!
  2. Візажист зробить мейк, щоб підкреслити, яка ти гарна!
  3. У процесі зробимо кілька фото, а потім – сфотографуємо з мейком тебе одну чи з близькими.
  4. Влаштуємо маленьку вечірку, обов’язково з тортом та подарунками – це ж бо хай символічне, але народження нової тебе.

Якщо в тебе є питання

А що, як я не хочу ніяких постів? Я не можу стати учасницею?
Ми раді, якщо ти дозволиш нам розказати про тебе у соцмережах та поділишся своїми враженнями про проєкт – щоб більше людей про нього дізналися. Однак це не обов’язкова умова участі. Якщо ти не готова говорити публічно про свій діагноз, ми збережемо приватність.

Складно таке переживати наодинці. Можна прийти з подругою?
Розуміємо, це непростий момент. Тож якщо тобі захочеться взяти з собою близьких – будь ласка. У нас були учасниці, чиї друзі також стриглися в знак підтримки, це страшенно надихає!

Як мені підготуватися до вечірки?
Ми хочемо, щоб ти була максимально задоволена результатом. Тому попросимо тебе заздалегідь підібрати приклади фото та мейку, які ми узгодимо з фотографом та візажистом. Питання на кшталт “що мати з собою”, вирішимо в процесі. Головне – бери з собою впевненість, що все буде добре. Зрештою, волосся – це всього лиш волосся.