Подія

Race for the Cure®

Наступний пробіг відбудеться 28 вересня 2024 року
Благодійний фонд Inspiration Family приєднався до найбільшої європейської організації Think Pink Europe і є офіційним організатором благодійного пробігу Race for the Cure® в Україні.

Race for the Cure® – це найбільший у світі благодійний пробіг, присвячений проблемі раку молочної залози. Пробіг було започатковано у 1983 році у Далласі й тоді він об’єднав 800 учасників. На сьогодні подія збирає понад 1 мільйон людей по всьому світу.

Четвертий рік поспіль Україна приєднується до благодійного пробігу Race for the Cure®, щоб привернути увагу до проблеми раку молочної залози, відсвяткувати життя та вшанувати тих, хто втратив життя через хворобу.

Як це було
  • 2023
  • 2022
  • 2021

Race for the Cure® 2023

502 бігуни
38 команд
2 000 000 грн зібрано на ліки

Яскраві емоції, спортивний азарт і благодійна мета – усе це про найрожевіший забіг Race for the Cure® Ukraine! У 2023 році приєдналась найбільша кількість бігунів: 633 учасники та 38 команд.

▪ З них 502 пробігли з нами 7 жовтня у Києві на ВДНГ, а ще 40 учасників долучилося до забігу в інших містах: Харкові, Рівному, Запоріжжі, Бережанах, Львові, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Коростишеві, Прилуках, Хмельницькому та Славському.
▪ 91 бігунів доєднались за кордоном. Разом з нами бігли учасники в таких країнах: Німеччина, США, Ірландія, Іспанія, Бельгія, Кіпр, Польща, Австрія, Данія, Англія, Ізраїль, Португалія, Швейцарія та Франція.
▪ 121 людина задонатила на офіційному сайті Race for the Cure® на підтримку українських жінок з раком молочної залози.

Наша мета: зібрати 2 мільйони гривень та закупити препарат для жінок із метастатичним раком молочної залози, що не покривається державою.

Це наймасштабніший збір коштів за понад 3 роки роботи фонду Inspiration Family, і це стало можливим завдяки проєктам, акціям та співпраці з бізнесом і амбасадорами Фонду:
▪ 395 842 грн зібрано на пробігу Race for the Cure®;
▪ 385 756 грн зібрав 21 бізнес, який приєднався до акції "Рожевтень" з яких 144 000 грн вдалось зібрати бренду @Roar;
▪ 503 516 грн зібрали на своїх сторінках 37 амбасадорів Фонду;
▪ 26 492 грн зібрано на Банку моно Фонду;
▪ 718 083 грн задонатив бренд професійних щіток для волосся Olivia Garden.
Завдяки підтримці наших партнерів – бренду Olivia Garden та Think Pink Europe – ми змогли купити більшу кількість препарату, ніж планували – 41 упаковку.

Race for the Cure® 2022

179 бігунів
19 команд
300 000 грн зібрано на ліки

В умовах першого року повномасштабного вторгнення нам все ж вдалось долучитись до найбільшого міжнародного забігу на підтримку жінок з раком молочної залози. Від України до США: благодійний забіг Race for the Сure® обʼєднав світ, щоб зібрати 300 000 гривень для українських онкопацієнток.

Це вже вдруге Inspiration Family провели міжнародний благодійний забіг Race for the Cure®. Подія відбувалась онлайн, тож пробігти комфортну дистанцію міг кожен та кожна у зручний час та в будь-якому куточку світу.

Дякуємо тим, хто вже долучився до Race for the Cure® в Україні, Польщі, Німеччині, Австрії, Великобританії, Ірландії, Шотландії, США, Фінляндії, Іспанії та навіть у Республіці Кіпр.
Зібрані кошти із забігу Race for the Cure ми обʼєднали разом з благодійними зборами з акції “Рожовтень”, і закупили препарат Летрозол, який призначають жінкам із гормонозалежним раком молочної залози. Таким чином ми забезпечили 431 пацієнтку необхідними ліками.

Race for the Cure® 2021

279 учасників
8 міст України
4995 євро зібрано

У 2021 році завдяки проведенню благодійного пробігу Race for the Cure® ми збирали кошти на відкриття кабінету Рівного консультанта в Національному інституті раку.

279 учасників бігли на підтримку жінок із раком молочної залози у Києві на пробігу Race for the Cure. Окрім Києва пробіг підтримали у 8-ми містах України – Львові, Вінниці, Житомирі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Броварах та Кривому Розі.

Ми отримали шалену підтримку від вас і нам вдалось зібрати 4995 євро. Організація Think Pink Europe, яка є офіційним організатором забігів перерахувала зібрані кошти на рахунок Inspiration Family у березні 2022 року. В наші плани втрутилась війна і ми змушені були поставити проект "Рівний консультант" на паузу.

На нараді керівництва фонду та керівництва Think Pink Europe було прийнято рішення перенаправити кошти на операційну діяльності фонду. Що дало змогу нам не зупинитись, зберегти фокус діяльності та працювати у форматі координаційного штабу.

Завдяки вам в найскрутніший для всіх нас період ми змогли обробити з перших днів війни й до сьогодні:

1424+ звернень онкопацієнтів щодо роботи онкоцентрів, надання ними безоплатних послуг, наявності ліків та гуманітарної допомоги, а також щодо лікування за кордоном.

145+ пацієнтів вже отримують лікування за кордоном завдяки нашій співпраці із міжнародними організаціями, а також останні декілька місяців за програмою МОЗ.

83+ пацієнтів отримали переклади медичних документів завдяки роботі наших волонтерів (понад 400 сторінок).

3 884 866+ контактів охоплення інформаційної кампанії присвяченої лікуванню онкопацієнтів у період війни, мета якої зробити видимими дорослих онкопацієнтів для держави та суспільства.

Ми плануємо в майбутньому запустити кабінет рівного консультування і завдяки міжнародному партнерству з Ізраїльською клінікою Хадаса двоє рівних консультантів проведуть 2 тижні пліч-о-пліч із соціальними працівниками клініками та психологами, щоб перейняти досвід підтримки онкопацієнтів.