Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд

Inspiration Family Shop

Магазин ще у 2017 році заснувала Дарина Брикайло, співзасновниця фонду Inspiration Family та cancer survivor. Спочатку, щоправда, він називався Soul Sisters Shop, однак відтоді, як Дарина приєдналася до нашого фонду, змінили й назву магазину – щоб не було плутанини. Тим паче весь прибуток ми скеровуємо на проєкти фонду.

Дарина називає себе "професійною мамою", адже в неї троє дітей! Сміється, мовляв, її стратегічне завдання – щоб усі були нагодовані й в шапках. Тому й навчилася плести усі теплі речі, які можна придбати у магазині: пледи, килимки, шкарпетки та кошики – усе вона робить власноруч.
Благодійний магазин крафтових речей, що спрямовує весь свій прибуток на підтримку фонду Inspiration Family
Я проходила навчання на курсах соціального підприємництва, одним із принципів якого було використання вторинної сировини. Ця ідея мені сильно сподобалась, і ми з партнеркою почали в'язати килимки з використаних футболок, а потім ще й резинки, – розповіла Дарина. – Це дуже еко-свідомо, тож якщо хочете долучитися – приносьте нам свої старі футболки, байдуже, наскільки зношені. Головне, аби бавовни було не менше 95%.
Дарина Брикайло
Inspiration Family Shop – проєкт соціального підприємництва. Усе зароблене ми витрачаємо на Goodbyehair – благодійний проєкт для жінок, що через онкологію втрачають волосся, та проєкт "Рівний консультант", у якому люди в ремісії допомагають онкопацієнтам, що лише дізналися про діагноз.

Inspiration Family Shop надихає допомагати – і не лише вас. Щодня, купуючи теплі речі у нашому магазині, ви надихаєте й нас робити більше – розповідати, створювати, боротися. Робити усе, щоб кожен дорослий українець, який зіштовхнувся з раком, знав, як його перемогти.
Придбати речі з Inspiration Family Shop або передати старі футболки для їхнього другого життя ви можете написавши приватне повідомлення на сторінку магазину у соціальних мережах:
Інші проєкти