Відгуки

Андрій Базносенко

Онкохірург відділення онкоколопроктології Національного інституту раку. Член групи експертів Міністерства охорони здоров'я України за напрямом "Онкологія". Консультант-онколог Програми розвитку ООН в Україні (UNDP)

Онкологічні пацієнтські об'єднання в цілому та Inspiration Family зокрема на сьогодні мають істотний вплив на систему надання медичної допомоги. Це відчувають лікарі, пацієнти й, знедавна, держава в цілому. Крім адвокації та підтримки пацієнтів, представниці Inspiration Family є активними учасниками створення національної стратегії боротьби з раком на наступні 10 років. Я щиро вірю, що думка пацієнта є важливою складовою роботи лікаря. Я вірю, що партнерські відносини із пацієнтськими організаціями допоможуть нам більш ефективно розбудовувати наші медичні програми та покращать медичну допомогу та якість життя кожного онкопацієнта.
Анастасія Хохлова-Некрасова

Координаторка проєкту Goodbye Hair, людина з історією раку.

Я знайома з проєктом вже понад трьох років і брала участь в найпершій фотосесії, коли проходила лікування лімфоми. А тепер це благодійний фонд Inspiration Family, який робить безліч корисних заходів, що підтримують людей, які зіштовхнулись з діагнозом. Рік тому я стала координаторкою проєкту Goodbye Hair і дуже рада тому, що можу підтримувати та надихати наших героїнь.
Антон Покалюхін

Онкопсихолог, когнітивно-поведінковий терапевт. Член УПОА, УАКПТ, IPOS

На мою думку, саме за пацієнтськими спільнотами майбутнє соціальної підтримки. Тому я щасливий, що Inspiration Family існує та робить свою справу вже сьогодні. А за його лаштунками – п'ять чудових жінок, кожна з яких викликає у мене повагу та захоплення.