Питання та відповіді

Яку допомогу можна отримати від вашого фонду?
Ми надаємо консультативну підтримку щодо лікування в Україні, інформуємо щодо прав пацієнта на безоплатне лікування та діагностику, а також допомагаємо продовжити лікування за кордоном за програмою медичної евакуації МОЗ, якщо потрібне лікування не доступне в Україні. Також завдяки волонтерам – медичним перекладачам, безоплатно перекладаємо документи на англійську та німецьку мови. Ви можете отримати на нашому сайті корисну інформацію, яка допоможе краще зрозуміти свій діагноз та позбутися страху перед ним.
Як подати заявку на необхідну мені допомогу?
Вам слід перейти на сторінку Отримати допомогу та заповнити відповідну форму. Також на сторінці Підтримка пацієнтів під час війни ви знайдете перелік інших перевірених благодійних фондів та громадських організацій, до яких можете звернутись. 
Де можна побачити звіти щодо використання пожертв?
Всі звіти ми публікуємо на наших сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram, у розділі Новини на цьому сайті та розділі Документи та звіти, де ви можете знайти річні звіти.
Як я можу зробити внесок або долучитися до вашої благодійної діяльності?
Ви можете пожертвувати кошти через наш веб-сайт на сторінці Підтримати фонд, долучитися до цільового збору на сторінці Актуальні збори, або дізнатися про можливості Волонтерства та Партнерства. Кожен внесок важливий для нас, і ваша підтримка допомагає нам забезпечувати допомогу онкопацієнтам у їхньому важкому періоді.

Не знайшли потрібну відповідь?

Якщо ви не змогли знайти відповідь на питання, що вас цікавить, напишіть нам на пошту: [email protected]