Волонтерство

У нас маленька команда, але ми впевнені, що не самі і є багато людей, які вже стали частиною нашої надихаючої сім'ї. Якщо ви також хочете приєднатись, оберіть будь-який близький вам спосіб допомоги.>
Поділіться своїми часом і навичками

Онкопацієнтам важлива емоційна та психологічна підтримка. Саме завдяки волонтерам, ми вже організовували фотосесії для 140 жінок та 17 фотовечірок Goodbyehair для жінок, які втрачають волосся під час лікування. Такі проєкти – це спосіб допомогти жінкам прийняти себе, подарувати позитивні емоції, відволіктись від лікарняних буднів та надихнути своїм прикладом інших. Через фотопроєкти ми розповідаємо історії, руйнуємо стереотипи про рак та змінюємо відношення до онкопацієнтів.Нам завжди потрібні фотографи, оператори, візажисти, перукарі, стилісти на таких проєктах, які не тільки роблять щасливими наших героїнь, але і допомагають нам виконувати важливу соціальну місію: робити рак зрозумілим.Щоб стати волонтером проєктів емоційної підтримки заповніть форму.

Поділіться знаннями з онкопацієнтами

Вивчити ще одну мову, опанувати нову професію чи хобі, дізнатись щось новеньке, розширити світогляд – це все можна дати нашим підопічним і хто знає, можливо саме завдяки вам кардинально зміниться чиєсь життя. Якщо ви хочете допомогти – ми точно знайдемо корисну форму співпраці.Розкажіть про себе та якими знаннями ви можете поділитись тут.

Поділіться знаннями з командою

Наша команда щодня працює над тим, щоб стати краще, тому ми завжди відкриті до нових знань. Ви можете провести одноразову консультацію (тренінг) для команди фонду. Або приділяти декілька годин на тиждень та допомагати нам вести соціальні мережі, писати статті на сайт, адмініструвати групу на фейсбуці. Якщо ж ви освітня платформа – будемо раді у вас повчитися, щоб доносити знання про рак та підтримувати онкопацієнтів ефективніше. Це може бути юридична допомога, комунікації, ведення соціальних мереж, курси англійської, копірайт, управління командою, проджект менеджмент, стратегічне планування. Заповніть реєстраційну форму і ми будемо раді з вами познайомитись.