Опитування

Допоможіть нам краще зрозуміти виклики та потреби онкопацієнтів, взявши участь в опитуваннях.
  • Поточні
  • Завершені
Опитування про надання групи інвалідності онкопацієнтам в період війни. МСЕК

Фонд підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family проводить опитування щодо процедури оформлення інвалідності у період війни, щоб виявити проблеми та зменшити корупцію.

Пройшовши опитування ви допоможете нам зрозуміти, які найчастіше виникають проблеми в онкопацієнтів та знайти шляхи їх вирішення. Опитування анонімне.

Звяти участь
Підвищення обізнаності про життя під час лікування раку і після серед пацієнтів та їх близьких

Фонд підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family у співпраці з лікарями регулярно публікує інформацію, яка підіймає рівень обізнаності пацієнтів про різні види раку, методи лікування та діагностики, побічні ефекти та як з ними боротись. Щоб і надалі готувати для вас корисну інформацію ми хочемо запитати, що саме цікаво було б дізнатись саме вам.

Ми будемо направляти вас з темами, але в кінці ми залишимо відкрите питання, щоб ви самі могли запропонувати тему.

Опитування анонімне, тому ви можете не соромитись ставити будь-які запитання.

Взяти участь
Доступ до лікування раку під час війни – результати наукового дослідження

Global Medical Knowledge Alliance у співпраці з Inspiration Family, Українською спілкою клінічних онкологів OncoHub та Національним інститутом раку провели дослідження щодо аналізу доступності та якості медичної допомоги онкохворим у контексті поточних умов і викликів, включаючи війну.

У дослідженні аналізуються результати опитування 522 людей з онкологічними діагнозами діагнозом із чотирьох українських онкологічних центрів у Києві, Дніпрі, Харкові та Черкасах.

Чи змушені були опитані пацієнти перервати, чи відкласти лікування через військові дії, за які державні послуги найчастіше платять пацієнти, наскільки онкопацієнти обізнані про своє захворювання, лікування та можливість отримати психологічну допомогу – зазначається в дослідженні.

Переглянути результати