Ставтеся до своєї хвороби, як до будь-якої іншої: це лише хвороба, на ній не треба зациклюватися.

Не дозволяйте рідним жаліти і ставитися до вас як до хворого! Це просто такий період. Любіть і творіть добро!

З 2017 року я маю діагноз рак молочної залози. Лікувалася рік, потім настала ремісія. У 2021 році стався рецидив — метастази в хребті, лікування. У 2022-му з’явилися метастази в кістках, печінці. Цього року була операція на хребті та променева терапія. Сьогодні лікування триває”.

Я люблю подорожувати Україною, Карпати дуже люблю, гори! Відпочивати з чоловіком на природі біля річки, з ночівлею та рибалкою. Найбільше люблю активний відпочинок. А ще я багато де не була, і хочу відвідати деякі країни світу, наприклад Шрі-Ланку та Італію. А також хочу в похід у гори на кілька днів! А ще є плани змінити сферу діяльності: дарувати приємні емоції людям. У мене ще багато планів, тому треба обов’язково одужати! Також люблю читати, хоча зараз, на жаль, нічого не читаю. Мені подобається також ходити в театр, адже під час вистави я забуваю про все на світі!

Моя найбільша підтримка зараз – це моя сім’я: чоловік і син. Також моя сестра, з якою ми дуже близькі. Усі вони й допомагають не опускати руки та продовжувати сподіватися на повне одужання!

Всім, хто проходить лікування раку, хочу сказати:
Ставтеся до своєї хвороби, як до будь-якої іншої:це лише хвороба, на ній не треба зациклюватися. Шукайте у дрібницях позитивні емоції, їжте те, що любите, поїдьте туди, де вам добре, чи де хотілося б бути. Не відкладайте життя, можете – дійте, важко – відпочиньте, подивіться улюблений фільм. І не дозволяйте рідним жаліти і ставитися до вас як до хворого! Це просто такий період. Любіть і творіть добро!

Я вдячна фонду Inspiration Family за мою першу фотосесію. Якщо чесно, я не очікувала таких приємних емоцій. У мене був піднесений настрій кілька днів після зйомки. Сьогодні, коли хочу підняти собі настрій, то дивлюся ці фото! На них я дійсно собі подобаюся! Бо, правду кажучи, останнім часом я собі геть не подобалась: лікування дає своє((( А тут така красуня!!! Щиро дякую!! Фотосесія дійсно потрібна таким як я, щоб відкритися й побачити себе зі сторони.

Фотограф: Анастасія Хохлова-Некрасова.