Інфокомпанія

Робимо рак молочної залози зрозумілим

Читайте відповіді лікарів на поширені міфи та твердження про рак молочної залози
Перейти на сайт
Рак молочної залози займає перше місце у загальній структурі злоякісних пухлин серед жінок. Тому весь світ вже 35 років організовує інформаційні кампанії, аби нагадати жінкам пильнувати своє здоров'я.
Ми провели опитування
У соціальних мережах серед 200 жінок віком від 19 до 60 років та дізналася, що більшість з них мало знає про причини виникнення раку грудей.
Отримали відповіді експерів
Щоб наповнити суспільний простір правдивою інформацією, ми попросили онкологів та психологів спростувати чи підтвердити найпопулярніші міфи та твердження про причини виникнення раку грудей. Цю інформацію ми розмістили на сайті.
Матеріали курсу
Що є причиною раку молочної залози?
  • Що є причиною раку молочної залози?
  • Ти – жінка. Бережи груди
Тема 1 з 2
Що є причиною раку молочної залози?

Годуй грудьми. Відмовся від м’яса. І думай про хороше.

Чого нам тільки не радили, щоб вберегти від раку грудей? Але що з цього дійсно допомагає?

Ми створили відео до Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози, щоб нагадати жінкам: найголовніший фактор, який впливає на ймовірність захворіти на рак грудей – це жіноча стать. І єдине, як ми можемо протидіяти – це вчасно перевірятися. Адже планові обстеження допомагають виявити хворобу на ранній стадії.

Опитавши 200 жінок, ми дізнались, що на їх думку може стати причиною виникнення раку грудей, а також поставили питання онкологам, щоб дізнатись, що з цього правда, а що ні.

Тема 2 з 2
Ти – жінка. Бережи груди

Згідно з American Cancer Society один із головних чинників ризику розвитку раку молочної залози (РМЗ) – це народитися жінкою.

Ми створили відео в якому взяли участь тринадцять жінок. Цим роликом ми закликаємо бути уважними та не ігнорувати вчасні візити до лікаря. Адже абсолютно кожна жінка незалежно від віку, кольору шкіри, кількості народжених дітей або стилю життя має фактор ризику розвитку РМЗ, на який вона не може вплинути. Кожна жінка один раз на рік має робити УЗД молочних залоз до 40-ка років, та мамографію після 40-ка років.