Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд

Goodbyehair

Якщо ти борешся з онкохворобою, то, певно, болісно переживаєш зміни у зовнішності. Твій гормональний фон змінюється, вага скаче, а волосся не завжди, але часто випадає від "хімії". Ми знаємо, як це, бо й самі через це пройшли. Але ми також знаємо, як перетворити цю вимушену втрату на подію, сповнену хороших емоцій.
Goodbyehair – це вечірка, яку ми влаштуємо, аби ти знала: з волоссям чи без, ти виглядаєш прекрасно. З волоссям чи без, ти маєш цілу хвилю підтримки та любові. З волоссям чи без – ти сильна. Покличемо на неї професійного перукаря, візажиста, фотографа і твоїх найближчих людей. Розріжемо торт і зробимо тобі найкращі фото. І так, скажемо бувай волоссю – але й привіт, нова, чудова ти.
Привіт, красуне!

Як проходить прощавай-волосся-паті

Якщо в тебе є питання

  А що, як я не хочу ніяких постів? Я не можу стати учасницею?

  Ми раді, якщо ти дозволиш нам розказати про тебе у соцмережах та поділишся своїми враженнями про проєкт – щоб більше людей про нього дізналися. Однак це не обов'язкова умова участі. Якщо ти не готова говорити публічно про свій діагноз, ми збережемо приватність.


  Складно таке переживати наодинці. Можна прийти з подругою?

  Розуміємо, це непростий момент. Тож якщо тобі захочеться взяти з собою близьких – будь ласка. У нас були учасниці, чиї друзі також стриглися в знак підтримки, це страшенно надихає!
   Як мені підготуватися до вечірки?

   Ми хочемо, щоб ти була максимально задоволена результатом. Тому попросимо тебе заздалегідь підібрати приклади фото та мейку, які ми узгодимо з фотографом та візажистом. Питання на кшталт "що мати з собою", вирішимо в процесі. Головне – бери з собою впевненість, що все буде добре. Зрештою, волосся – це всього лиш волосся.

   4.

   3.

   2.

   1.

   Влаштуємо маленьку вечірку, обов'язково з тортом та подарунками – це ж бо хай символічне, але народження нової тебе.
   У процесі зробимо кілька фото, а потім – сфотографуємо з мейком тебе одну чи з близькими.
   Візажист зробить мейк, щоб підкреслити, яка ти гарна!
   Перукар поголить твоє волосся у салоні краси. Ми будемо поруч і підтримаємо!
   Заповни реєстраційну форму і ми влаштуємо для тебе прощавай-волосся-паті.
   Інші проєкти