Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд

Форум онкопацієнтів

Форум онкопацієнтів – щорічний головний захід для онкоспільноти, що є платформою взаємодії між пацієнтами, лікарями, громадськими організаціями та владою.

Проводимо до Всесвітнього дня боротьби з раком, який відзначають 4 лютого.
Щорічно в світі від раку помирає 10 мільйонів людей. Це більше, ніж ВІЛ/СНІД, малярія та туберкульоз разом узяті. За прогнозами експертів, до 2030 року смертність від раку зросте до 13 мільйонів. В Україні одна з найвищих захворюваностей на рак в Європі (381 на 100 000 осіб). Щоб змінити цю статистику потрібне комплексне планування заходів для боротьби з раком, які передбачають зменшення кількості випадків раку, зниження смертності через онкологію, та поліпшення якості життя онкопацієнтів на всіх етапах лікування. Коли лідери говорять і вживають заходів, ми рухаємось до країни, де рак виліковний.

Форум онкопацієнтів щороку сприяє створенню сили, яка активізує і збільшує помітність раку в порядку денному системи охорони здоров'я.

Або сприяємо створенню сили, яка активізує і збільшує помітність раку в порядку денному системи охорони здоров'я. Підвищуючи громадську політичну грамотність та розуміння проблематики раку, ми зменшуємо градус фатальності, розвіюємо міфи, а також змінюємо ставлення суспільства до онкологічних захворювань та пацієнтів.
державну політику щодо онкологічних захворювань;

інновації в лікуванні раку;

доступність безоплатного лікування та послуг;

збереження якості життя пацієнтів;

історії тих, хто пережив рак.
Обов'язковою складовою Форуму є надання інформації про:
2021
2020
2019
III Форум онкопацієнтів
Третій Форум онкопацієнтів пройшов у форматі онлайн-трансляції, до якої приєдналися понад 2 тисяч людей.
Подивитись всі лекції з форуму можна тут:
В Україні кожну годину рак діагностують 16-м людям, а сім – щогодинно помирають. Другий рік поспіль головною темою Форуму стала стратегія боротьби з раком в Україні – політика держави щодо вирішення проблем у сфері онкології та Національна стратегія контролю онкологічних захворювань до 2030 року – документ, що розробляється, аби зменшити кількість захворювань на рак, знизити смертність та поліпшити якість життя пацієнтів.

Обговорення Національної стратегії контролю онкологічних захворювань, буде продовжено, доки вона не буде втілена. Адже нині це найважливіший документ для онкоспільноти, що охоплює всі етапи боротьби з раком – від профілактики та скринінгу до реабілітації після лікування та паліативної допомоги. На Форумі обговорювали проміжні результати розробки Стратегії, до якої вперше долучилися представники пацієнтських організацій, та шляхи подальшого активного залучення онкоспільноти до її впровадження.

Не менш цікавими були лекції про вакцинацію онкопацієнтів від КОВІД-19, презентація нових пакетів медичних гарантій від Національної служби здоров'я України, нового додатку для моніторингу безоплатних ліків від ГО "Ліки Контроль", реабілітацію, психологічну підтримку, життя без болю та, звісно, позитивні історії одужання пацієнтів.
Плейліст лекцій 3-го Форуму онкопацієнтів
Плейліст лекцій 3-го Форуму онкопацієнтів
людей дізнались зі ЗМІ
онлайн гостей
спікерів
20 034 821
2000
14
На Другому форумі онкопацієнтів ми вперше зібрали лікарів, пацієнтів та представників держави: Міністерства охорони здоров'я України, Національної служби здоров'я України, Верховної Ради України, а також громадські організації та активних українців.
II Форум онкопацієнтів
Подивитись всі лекції з форуму можна тут:
Головною метою Форуму було об'єднання всіх відповідальних сторін та ініціювання обговорення стану Національної стратегії контролю онкологічних захворювань в Україні станом на 2020 рік. Адже якісно розроблена та імплементована стратегія — це тисячі врятованих життів!

Міжнародним досвідом написання та впровадження стратегії контролю онкологічних захворювань поділився спікер з Хорватії — Івіца Беліна (Coalition of Associations in Healthcare).

Як завжди ми намагались дати максимум практичної інформації та поділитись надихаючими історіями пацієнтів. Розповіли як отримати безоплатне лікування, стати учасником клінічних досліджень, провели панельну дискусію у якій взяли участь онкопсихолог, лікар-онколог і пацієнт та поговорили якою має бути ідеальна комунікація між лікарем та пацієнтом. У 2020-му році Форум відвідало близько 300 гостей.
Плейліст лекцій 2-го Форуму онкопацієнтів
Плейліст лекцій 2-го Форуму онкопацієнтів
16
300
3 216 175
спікерів
гостей
людей дізнались зі ЗМІ
Перший форум онкопацієнтів ми запустили у 2019-му році. На той час учасниками були тільки пацієнти та лікарі. Ми розпочали з надання базової інформації: що таке рак та як він виникає, як побороти страх рецидиву, розвіяли міфи про клінічні дослідження, реабілітацію, ділились надихаючими історіями тих, хто поборов хворобу, зібрав кошти на лікування й не опустив руки. Не менш цінною була можливість познайомитись з однодумцями, знайти нових друзів в атмосфері підтримки, де точно вас зрозуміють. Відвідали форум 150 гостей, серед яких онкопацієнти, їх близькі та лікарі різного профілю.
I Форум онкопацієнтів
Подивитись всі лекції з форуму можна тут:
Плейліст лекцій 1-го Форуму онкопацієнтів
Плейліст лекцій 1-го Форуму онкопацієнтів
людей дізнались зі ЗМІ
гостей
спікерів
350 391
150
9
Інші проєкти