Лікування раку – виснажливий процес, який забирає час, фінансові ресурси, і, звісно, погіршує емоційний стан.
Вигорання та депресивні розлади не рідко зустрічаються в онкопацієнтів.
Саме тому ми проводимо різноманітні заходи для емоційної підтримки онкопацієнтів, які знаходяться у процесі лікування.
Ви можете стати частиною цієї підтримки!
На що ми спрямуємо кошти, які ви пожертвуєте:
2. Goodbyehair – унікальний проєкт емоційної підтримки жінок, які втрачають волосся внаслідок хімієтерапії. Ми хочемо перетворити цей психологічно складний процес на досвід, сповнений підтримки та любові. Координаторки проєкту самі пройшли через втрату волосся внаслідок лікування. Підготовлені професіонали роблять стрижку, макіяж, а фотограф — гарні фото. Традиційно в кінці проєкту пацієнтка отримує подарунки від партнерів та задуває свічку на торті й загадує найзаповітніше бажання.
3. Фотосесії – проєкт направлений на емоційну підтримку жінок, що проходять лікування раку, щоб подарувати позитивні емоції, відволікти від лікарняних буднів, допомогти прийняти себе, поділитись своєю історією та надихнути інших на боротьбу.