Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Відгуки
Антон Покалюхін
Онкопсихолог, когнітивно-поведінковий терапевт. Член УПОА, УАКПТ, IPOS
На мою думку, саме за пацієнтськими спільнотами майбутнє соціальної підтримки. Тому я щасливий, що Inspiration Family існує та робить свою справу вже сьогодні. А за його лаштунками – п'ять чудових жінок, кожна з яких викликає у мене повагу та захоплення.
Анастасія Хохлова-Некрасова
Координаторка проєкту Goodbye Hair, cancer survivor
Я знайома з проєктом вже понад трьох років і брала участь в найпершій фотосесії, коли проходила лікування лімфоми. А тепер це благодійний фонд Inspiration Family, який робить безліч корисних заходів, що підтримують людей, які зіштовхнулись з діагнозом. Рік тому я стала координаторкою проєкту Goodbye Hair і дуже рада тому, що можу підтримувати та надихати наших героїнь.
Андрій Базносенко
Головний лікар Національного інституту раку. Онкохірург відділення онкоколопроктології. Член групи експертів Міністерства охорони здоров'я України за напрямом "Онкологія". Консультант-онколог Програми розвитку ООН в Україні (UNDP)
Онкологічні пацієнтські об'єднання в цілому та Inspiration Family зокрема на сьогодні мають істотний вплив на систему надання медичної допомоги. Це відчувають лікарі, пацієнти й, знедавна, держава в цілому. Крім адвокації та підтримки пацієнтів, представниці Inspiration Family є активними учасниками створення національної стратегії боротьби з раком на наступні 10 років. Я щиро вірю, що думка пацієнта є важливою складовою роботи лікаря. Я вірю, що партнерські відносини із пацієнтськими організаціями допоможуть нам більш ефективно розбудовувати наші медичні програми та покращать медичну допомогу та якість життя кожного онкопацієнта.
Ірина Петрик
Онкопацієнтка, cancer survivor
Фонд Inspiration family став для мене головною психологічною підтримкою в той момент, коли було найстрашніше – на початку постановки діагнозу і коли втратила волосся. Одразу після постановки діагнозу я шукала інформацію де тільки можна і тільки в групі знайшла абсолютно, всі відповіді з актуальною інформацією. Саме через них я знайшла лікаря і точно знала де і як робити всі обстеження. А в той момент, коли почали сипатися волосся, і я була за крок від істерики, мене запросили в проєкт Goodbye Hair, завдяки якому цей нелегкий крок пройшов в атмосфері свята і гарного настрою не тільки для мене, а й для моїх рідних. У підсумку я втратила не залишки нервів, а тільки волосся, і придбала відмінних знайомих! Спасибі, ви кращі! Дякую за віру в мене!