Емоційна підтримка дорослих онкопацієнтів

Проводимо заходи на підтримку онкопацієнтів у період лікування та після нього.

Програма спрямована на надання консультаційної та емоційної допомоги онкопацієнтам та їх родинам у період лікування та після нього.

У межах програми реалізується один проєкт та один щорічний захід.

1. День людей з історією раку (Cancer Survivors Day) – щорічний захід. Подія започаткована в США у 1987 році, у 2019 році ми вперше провели його в Україні. Це день тих, хто лише дізнався про свій діагноз, хто долає цю хворобу прямо зараз, а також тих, хто вже залишив її у минулому.
Мета проєкту:

  • надихнути на боротьбу тих, хто тільки почув про діагноз;
  • підтримати тих, хто вже лікується;
  • зміцнити та розширити онкоспільноту України;
  • привернути увагу суспільства та держави до викликів з якими стикаються онкопацієнти під час та після лікування раку.

2. Goodbyehair – унікальний проєкт емоційної підтримки жінок, які втрачають волосся внаслідок хімієтерапії. Ми хочемо перетворити цей психологічно складний процес на досвід, сповнений підтримки та любові. Координаторки проєкту самі пройшли через втрату волосся внаслідок лікування. Підготовлені професіонали роблять стрижку, макіяж, а фотограф — гарні фото. Традиційно в кінці проєкту пацієнтка отримує подарунки від партнерів та задуває свічку на торті й загадує найзаповітніше бажання.

3. Фотосесії – проєкт направлений на емоційну підтримку жінок, що проходять лікування раку, щоб подарувати позитивні емоції, відволікти від лікарняних буднів, допомогти прийняти себе, поділитись своєю історією та надихнути інших на боротьбу.

За час нашої діяльності у сфері дорослої онкології ми організували фотопроєкти для більш ніж 300 жінок.