Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримка онкопацієнтів під час війни
Зараз онкопацієнти як ніколи потребують підтримки, тому ми, благодійний фонд Inspiration Family, продовжуємо працювати у посиленому режимі та допомагати дорослим онкопацієнтам у цих непростих умовах.

Ми створили новий канал комунікації для надання оперативної інформації, яку отримуємо від лікарів та онкоцентрів в Україні, а також від закордонних клінік – телеграм канал БФ Inspiration Family support. Додавайтесь, там є змога ставити питання, отримувати відповіді та ділитись власним досвідом.
Оперативна інформація у телеграм-каналі:
@onkosupportua
Наразі ми працюємо за такими напрямкам:
Збираємо інформацію від закордонних клінік та координуємо пацієнтів для виїзду на продовження лікування;

Подаємо запити для надання гуманітарної допомоги не лікарських засобів.
Збираємо та надаємо актуальну інформацію щодо роботи онкоцентрів в Україні та переліку послуг, що вони надають;

Надаємо інформацію щодо надходження гуманітарної допомоги лікарських засобів в конкретні онкоцентри України;
 • Якщо ваш лікар не виходить на зв'язок, не ображайтесь, адже ви не знаєте в якому становищі знаходиться лікар та його сім'я. Знайдіть контакти іншого спеціаліста. Список лікарів, які консультують онлайн безкоштовно.

 • База психологів Української психоонкологічної асоціації, які також консультують безкоштовно.
Ми підготували інструкцію, як діяти у теперішніх умовах онкопацієнтам:
 • Звернутись в інший диспансер, що зараз приймає пацієнтів. Для цього потрібно зайти на сторінку онкологічної установи, щоб впевнитись, що вона працює, та дізнатись про режим роботи на сьогодні (адреси, телефони та посилання на сайти).

 • Якщо ви були вимушені переїхати у західні області України, зверніться до однієї з онкологічних установ, список яких опубліковано на сторінці НСЗУ або за номером 16-77.

 • Якщо лікар пропонує перейти на таблетовану форму лікування, не відмовляйтесь: такий вид лікування є альтернативним, а головне – вам не знадобиться діставатись до диспансеру, що на теперішній час є доволі небезпечним.

 • Будьте готові до того, що, можливо, вам доведеться стати в чергу для проведення терапії, особливо це стосується онкологічних закладів на заході України, де зараз зосередилась велика кількість пацієнтів зі всієї країни.

 • Якщо у вас наближається термін проведення хіміє- або імунотерапії, проте немає можливості дістатися до онкологічного закладу, не хвилюйтесь, будь ласка, адже навіть у мирний час лікарі іноді вимушені відтерміновувати терапію у зв'язку з ускладненнями (низькі показники крові, ковід, гепатит і т.д.) на тижні. Така практика доволі поширена у лікуванні раку.

 • Якщо у вас закінчуються таблетовані ліки або ви не можете придбати необхідні препарати, будь ласка, наберіться терпіння. Вся європейська онкологічна спільнота, фармацевтичні компанії дуже активно працюють з перших днів війни над постачанням ліків для онкологічних пацієнтів. Проте, по-перше, надання такої дороговартісної допомоги потребує офіційного оформлення документів, по-друге, необхідно вирішувати проблеми транспортування. Для пошуку лікарських препаратів в Україні, скористайтесь сайтом tabletki.ua


  Наразі відбуваються поставки онкопрепаратів у вигляді гуманітарної допомоги. Спершу всі препарати надходять в онкоцентри й там ви можете їх отримати.


 • Якщо ви приймаєте таблетовані препарати і їх залишилось мало, порадьтесь з вашим онкологом щодо тимчасового зменшення дози.

 • Якщо у вас з'явились ускладнення ід час або після лікування, зв'яжіться з онкологом. У великій кількості випадків вам можуть надати допомогу онлайн, іноді просто скасувавши на деякий час терапію.
1
Перш за все спробуйте зв'язатись зі своїм лікарем онлайн: телефоном або через будь-який месенджер.
2
Якщо ви потребуєте системної терапії (хімієтерапії, імунотерапії), а ваш онкодиспансер не працює, можливі наступні варіанти:
!
Лікування в Європі

Тільки якщо ви не можете отримати певні види лікування у нашій країні, розгляньте питання виїзду в одну з Європейських країн, де, підтримуючи Україну та українців, забезпечують безкоштовне лікування онкопацієнтів. Актуальну інформацію щодо виїзду та продовження лікування за кордоном дивіться у нашому телеграм-каналі.

Будьте готові до того, що ваше лікування не продовжать одразу. У інших країнах потрібен час на оформлення медичних документів, перекладу, та, звісно, там є існуючі черги.
Інструкцію підготувала онколог Марія Кукушкіна, доповнили БФ Inspiration family.
Ми висловлюємо глибоку подяку всім медичним працівникам, волонтерам, лікарям з-за кордону, завдяки яким продовжується надання онкологічної допомоги в Україні!
Тримаймося! Все буде Україна