Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
У нас маленька команда, але ми впевнені, що не самі і є багато людей, які вже стали частиною нашої надихаючої сім'ї. Якщо ви також хочете приєднатись, оберіть будь-який близький вам спосіб допомоги.
Стати донором
Стати волонтером
Інфопідтримка
Замовити лекцію
Грошові кошти, зібрані БО Благодійний фонд "Inspiration Family" збираються задля підтримки українських онкопацієнтів на постійній основі. Сплачуючи благодійний внесок через інструмент LiqPay або у випадку оплати за реквізитами БО Благодійний фонд "Inspiration Family" ви даєте згоду на це, а також погоджуєтесь на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
У разі нереалізації проєкту або надлишку коштів, що надійшли на проєкт, фонд залишає за собою право перерозподіляти кошти на інші проєкти фонду згідно зі статутною діяльністю.

Можете переказати будь-яку комфортну для вас суму, використовуючи реквізити, платіжну систему LiqPay або платформу Kind Challenge, та стати частинкою нашої надихаючої сім'ї.

Підтримайте фінансово
Благодійний фонд "ІНСПІРЕЙШН ФЕМІЛІ", неприбуткова організація

Код отримувача (ЄДРПОУ) 43842572
IBAN UA153052990000026006016227636
МФО 305299 в АТ КБ «ПриватБанк»
Онкопацієнтам важлива емоційна та психологічна підтримка. Саме завдяки волонтерам, ми вже організовували фотосесії для 140 жінок та 17 фотовечірок Goodbyehair для жінок, які втрачають волосся під час лікування. Такі проєкти – це спосіб допомогти жінкам прийняти себе, подарувати позитивні емоції, відволіктись від лікарняних буднів та надихнути своїм прикладом інших. Через фотопроєкти ми розповідаємо історії, руйнуємо стереотипи про рак та змінюємо відношення до онкопацієнтів.

Нам завжди потрібні фотографи, оператори, візажисти, перукарі, стилісти на таких проєктах, які не тільки роблять щасливими наших героїнь, але і допомагають нам виконувати важливу соціальну місію: робити рак зрозумілим.

Щоб стати волонтером проєктів емоційної підтримки заповніть форму.
Поділіться своїми часом і навичками
Поділіться знаннями з командою
Наша команда щодня працює над тим, щоб стати краще, тому ми завжди відкриті до нових знань. Ви можете провести одноразову консультацію (тренінг) для команди фонду. Або приділяти декілька годин на тиждень та допомагати нам вести соціальні мережі, писати статті на сайт, адмініструвати групу на фейсбуці. Якщо ж ви освітня платформа – будемо раді у вас повчитися, щоб доносити знання про рак та підтримувати онкопацієнтів ефективніше. Це може бути юридична допомога, комунікації, ведення соціальних мереж, курси англійської, копірайт, управління командою, проджект менеджмент, стратегічне планування.

Заповніть реєстраційну форму і ми будемо раді з вами познайомитись.
Вивчити ще одну мову, опанувати нову професію чи хобі, дізнатись щось новеньке, розширити світогляд – це все можна дати нашим підопічним і хто знає, можливо саме завдяки вам кардинально зміниться чиєсь життя. Якщо ви хочете допомогти – ми точно знайдемо корисну форму співпраці.

Розкажіть про себе та якими знаннями ви можете поділитись тут.
Поділіться знаннями з онкопацієнтами
Найпростіший спосіб – долучайтеся в соцмережах та поширюйте наші матеріали. Всі ми маємо в друзях тих, кому вони будуть корисні.

Якщо працюєте в ЗМІ – давайте разом підіймати рівень онкоосвіченості українців.
Розкажіть про нас
Підвищуйте рівень канцеросвіти
Ви соціально відповідальний бізнес і хочете, щоб ваші співробітники були проінформовані про рак, а отже – краще захищені. Ми прийдемо у вашу компанію та проведемо лекцію, на якій зрозуміло розповімо про онкозахворювання.

Всі кошти отримані за лекцію йдуть на проєкти підтримки онкопацієнтів.

Щоб замовити лекцію, напишіть Дарині Брикайло:
brykaylo.in.family@gmail.com