Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Курс вебінарів для пацієнтів з раком шлунково-кишкового тракту
Про проєкт
Це курс канцеросвітніх вебінарів, де в кожній лекції ви отримаєте актуальну інформацію зрозумілою мовою щодо причин виникнення, груп ризику, діагностики та лікування раку підшлункової залози, шлунка та кишківника.
Що дізнаєтесь на курсі
– інформацію основану на доказовій медицині
– про симптоми та ранню діагностику
– алгоритм дій при постановці діагнозу
– про дієту під час лікування та після оперативного втручання
– як підтримувати якість життя після лікування
– як прийняти діагноз.
Хто спікери
Ми залучаємо провідних спеціалістів Національного інституту раку, Української спілки клінічної онкології та інших спеціалістів асоціацій України: лікарів-онкологів та хімієтерапевтів, променевих терапевтів, онкохірургів, діагностів, гастроентерологів та психологів, лікарів суміжних спеціальностей.
Як та коли проходить
Програма розрахована на 10 онлайн шкіл з листопада 2021 року до серпня 2022 року, з періодичністю 1-2 разів на місяць. Прямі трансляції відбуваються на ютуб каналі, фейсбук сторінці та сайті Inspiration Family. Записи трансляцій знаходяться у вільному доступі для пацієнтів.
Проблематика
За останні роки рак ободової кишки, рак шлунку та підшлункової залози в Україні й в багатьох країнах світу має тенденцію до неухильного росту захворюваності та смертності.

За даними Національного канцер-реєстру України, колоректальний рак та рак шлунку входять до п'ятірки основних причин смертності від раку як для чоловіків, так і для жінок віком від 30 до 75+.

Орієнтовна кількість поширених випадків у 2019 р. – 30000+ випадків. У разі вперше діагностованого раку прямої кишки або товстої кишки близько 50% пацієнтів мають рак III та IV стадій.

Пацієнти отримують недостатньо інформації про хворобу, вони постійно мають запитання щодо свого захворювання та стану до онкологів та інших спеціалістів.
Проєкт організований на грант компанії Servier
Партнери
За підтримки