Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд
Підтримати фонд

Race For The Cure в Україні

Благодійний фонд Inspiration Family приєднався до найбільшої європейської організації Think Pink Europe і є офіційним організатором благодійного пробігу Race for the Cure® в Україні.
 • Стати спонсором благодійного пробігу Race for the Cure® в Україні.

 • Організувати свій пробіг, разом зі своєю командою, або як приватна особа.
Як нас підтримати?
1. Перейдіть на сайт raceforthecure.eu

2. Зареєструйтесь на пробіг

 • Якщо біжите самостійно, то реєструйтесь, як фізична особа.

 • Створіть команду, якщо плануєте бігти разом з друзями.

3. Оплатіть 15 євро, які ми спрямуємо на закупівлю ліків для жінок з раком молочної залози.

4. У період з 15 по 31 жовтня пробіжіть або пройдіть будь-яку дистанцію біля будинку у своєму парку, на стадіоні чи біговій доріжці: самостійно чи з друзями.

#Біжузанеї:
 • Одягніть рожеве.
 • Оберіть дистанцію.
 • Присвятіть свій пробіг або прохід дистанції якісь особливій людині, мамі, другові, медичному працівнику або організації.
Як доєднатись до Race for the Cure?
Мета благодійного пробігу Race for the Cure®:
 • Зібрати кошти для закупки ліків для жінок з раком молочної залози.

 • Підтримати та надихнути тих, хто стикнувся з діагнозом рак молочної залози.

 • Об'єднати людей навколо проблеми раку молочної залози.

 • Підвищити культуру турботи про своє здоров'я у жінок.

 • Підвищити рівень поінформованості в суспільстві щодо хвороби.

 • Спростувати ряд міфів, які формують уявне відчуття безпеки.

 • Привернути увагу до проблем з якими стикаються онкопацієнтки.
Race for the Cure® – це найбільший у світі благодійний пробіг, присвячений проблемі раку молочної залози. Пробіг було започатковано у 1983 році у Далласі й тоді він об'єднав 800 учасників. На сьогодні подія збирає понад 1 мільйон людей по всьому світу.

Третій рік поспіль Україна приєднується до благодійного пробігу Race for the Cure®, щоб привернути увагу до проблеми раку молочної залози, відсвяткувати життя та вшанувати тих, хто втратив життя через хворобу.
Дата проведення online пробігу:
15 – 31 жовтня 2022
Долучайтесь, реєструйтесь, підтримуйте!
2021
Race for the Cure 2021
Минулого року завдяки проведенню благодійного пробігу Race for the Cure ми збирали кошти на відкриття кабінету Рівного консультанта в Національному інституті раку.
279 учасників бігли на підтримку жінок із раком молочної залози у Києві на пробігу Race for the Cure. Окрім Києва пробіг підтримали у 8-ми містах України – Львові, Вінниці, Житомирі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Броварах та Кривому Розі.

Ми отримали шалену підтримку від вас і нам вдалось зібрати 4995 євро. Організація Think Pink Europe, яка є офіційним організатором забігів перерахувала зібрані кошти на рахунок Inspiration Family у березні 2022 року. В наші плани втрутилась війна і ми змушені були поставити проект "Рівний консультант" на паузу.

На нараді керівництва фонду та керівництва Think Pink Europe було прийнято рішення перенаправити кошти на операційну діяльності фонду. Що дало змогу нам не зупинитись, зберегти фокус діяльності та працювати у форматі координаційного штабу.

Завдяки вам в найскрутніший для всіх нас період ми змогли обробити з перших днів війни й до сьогодні:

1424+ звернень онкопацієнтів щодо роботи онкоцентрів, надання ними безоплатних послуг, наявності ліків та гуманітарної допомоги, а також щодо лікування за кордоном.

145+ пацієнтів вже отримують лікування за кордоном завдяки нашій співпраці із міжнародними організаціями, а також останні декілька місяців за програмою МОЗ.

83+ пацієнтів отримали переклади медичних документів завдяки роботі наших волонтерів (понад 400 сторінок).

3 884 866+ контактів охоплення інформаційної кампанії присвяченої лікуванню онкопацієнтів у період війни, мета якої зробити видимими дорослих онкопацієнтів для держави та суспільства.

Ми плануємо в майбутньому запустити кабінет рівного консультування і завдяки міжнародному партнерству з Ізраїльською клінікою Хадаса двоє рівних консультантів проведуть 2 тижні пліч-о-пліч із соціальними працівниками клініками та психологами, щоб перейняти досвід підтримки онкопацієнтів.
Інші проєкти